آموزش نرم افزار ایدو 

آموزش نرم افزار  به طور صحیح به کاربران یک امر مهم در راستای عملیاتی شدن ایدو در سازمان است. اگر در آموزش نرم افزار  فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق‌های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود، نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم‌افزار است، حاصل خواهد شد. ارائه یک ساختار منسجم و مسیر درست آموزشی همراه با برنامه‌ریزی و اجرای کارآمد، یکی از بهترین و دست‌یافتنی‌ترین راه‌های عملیاتی‌سازی این امر مهم خواهد بود.

واحد آموزش ایدو متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع بوده و جدیدترین شیوه‌های آموزش را بر اساس سرفصل­‌های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می­‌نماید.


دوره آموزش کاربری عمومی ایدو


دوره‌ی آموزش کاربری عمومی نرم افزار ایدو برای کاربران (به تعداد کاربران مجاز در مجوز خریداری شده) و دانش‌پذیران آزاد برگزار می‌گردد تا با قابلیت­‌ها و امکانات عمومی نرم‌افزار آشنا شوند. این کلاس‌ها در قالب کلاس‌های حضوری، مجازی، مالتی‌مدیا، وبینار و کارگاه­های عملی برگزار می‌شود

دوره آموزش کاربری تخصصی


با توجه به گستردگی نرم افزا ایدو و حجم انبوه اطلاعات تخصصی مورد نیاز برای استفاده صحیح از نرم‌افزار، دوره‌های آموزشی تخصصی برای کاربران طراحی شده است.

این  دوره ها در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و استقرار برگزار می‌گردد.

ارائه گواهینامه آموزشی

پس از پایان دوره‌های آموزشی، برگزاری آزمون و کسب نتیجه مورد تایید، به شرکت­‌کنندگان گواهینامه پایان دوره ایدو اعطا می­‌شود. این گواهینامه از سوی شرکت ایدو  با تایید رسمی دانشگاه خوارزمی ارائه می‌گردد.