نرم افزار یکپارچه سازی منابع سازمانی سارینا یا برنامه ریزی منابع سازمان (erp)، یک اسکریپت سامانه جامع که با هدف یکپارچه‌سازی فرایندهای اصلی کسب‌و‌کارها در یک سیستم واحد، طراحی شده است. اسکریپت یکپارچه سازی منابع سازمانی سارینا یک سکرپیت تحت وب ماژولار است و شامل مؤلفه‌های اصلی یک نرم افزار است که اغلب با نام ماژول‌ شناخته می‌شوند. در حوزه‌های اساسی کسب‌و‌کار، از جمله امور مالی و حسابداری، منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)تمرکز دارد. سازمان‌ها بر اساس بیشترین میزان اهمیت در حوزه کسب‌وکار خود، هرکدام از ماژول‌های اصلی را انتخاب کرده و استقرار نرم افزار انجام می شود.
نرم افزار یکپارچه سازی سارینا  دارای 3 واحد اصلی است: HRM، CRM و حسابداری که با هم هستند سامانه سارینا یک راه حل سفارشی ERP است که تمام فرآیندهای حیاتی یک موسسه از جمله حسابداری مالی ، فروش و بازاریابی ، منابع انسانی و بسیاری از ویژگی های دیگر را که می تواند به شما در بهبود عملکرد تجاری و تسریع در عملیات سازمان کمک کند ، به طور خودکار انجام می دهد. از طریق ویژگی های جدید و ماژول های مرتبط ، سیستم ERP این امکان را دارد که تمام فعالیت های اصلی را در یک پلتفرم ادغام کند که به کاربران کمک می کند تا تصمیمات مبتنی بر داده موثر را اتخاذ کنند.

سامانه برنامه ریزی منابع سازمانی سارینا یا ERP به کاربران اجازه می دهد تا از طریق اینترنت به اطلاعات مالی و عملیاتی مهم دسترسی پیدا کنند و فرآیندهای تجاری را به صورت خودکار انجام دهند. نرم افزار ERP عملیات تجاری مرکزی همچون حسابداری، و مدیریت دارایی ها ، سفارشات ، منابع انسانی و مدیریت روابط مشتری را در یک سیستم جمع می کند. قلب راه حل ERP یک پایگاه داده مشترک است، که به گروه های مختلف با سازماندهی های مختلف اجازه می دهد برای فراهم کردن نیازهای خاص خودشان به اطلاعات مشابه و یکسانی دسترسی داشته باشند. این فرآیندهای تجاری را متحد می کند، اطلاعاتی منتشر می کند که باعث کارآمدی بیشتر سازمان ها می شود و همکاری را در سرتاسر سازمان ها بهبود می بخشد‌. با استفاده از راه حل ابر ERP سازمان ها می توانند از هزینه تمام محاسبات ساختاری سایتهای نامحدود و مجوز (امتیاز) نرم افزار ها جلوگیری کند، حفظ و نگهداری عادت ها را کاهش می دهد و از نرم افزار ERP پشتیبانی می کند. نرم افزار ERP درگیر شده سریعتر عمل میکند و از هر جایی، در هر زمانی به سیستم و اطلاعات تجاری دسترسی پیدا می کند .بله ، ولی باید نرم افزار کدگذاری فایل با inoCube ورژن PHP 7.2 حتما روی هاست یا سرور نصب شده باشد می توانید از لینک زیر استفاده کنید https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-setuo-ioncube
بله ، جهت مشاهده فیلم های آموزشی به اپارات مراجعه کنید https://www.aparat.com/edoproject
روش نصب به صورت رایگان از راه دور در کمترین زمان ممکن انجام می شود
خیر ، نرم افزار بدون لایسنس و نامحدود در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد
روش های مختلفی در نظر گرفته شده است یکی از روش ها ارسال تیکت در سایت ایدو و روش دیگر ارتباط از طریق تلگرام و واتساپ می باشد
هیچ محدودیتی برای بارگیری اعمال نمی شود! یک اشتراک بارگزاری نامحدود است ، به این معنی که شما آزاد هستید هر تعداد مورد را که دوست دارید بارگزاری کنید.
90000

نرم افزار ایدو

  • گارانتی کیفیت
  • شش ماه پشتیبانی تضمین شده
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
1 روز تحویل 1 Time Revisions

پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

درخواست پشتیبانی