درباره شرکت ما

ایدو یکی از شرکت های نرم افزاری پیشرو در ایران است. در ایدو ما با فناوری روز کار می کنیم تا از مشتریان خود پشتیبانی کنیم و همچنین محصول با بهترین کیفیت را در بازار به ارمغان بیاوریم. همانطور که ما در مورد کیفیت محصول خود بسیار جدی هستیم ، ما همچنین مطمئن می شویم که هر یک از اعضای تیم محل کار را به عنوان مکانی برای راحتی ، سرگرمی و یادگیری می دانند. ایدو از بدو تأسیس ، نقش عمده ای در برخی از بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات در کشور ایفا کرده است. ایدو خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در راه حل شرکت های کوچک با قیمت مناسب و حتی مقرون به صرفه برای LDC(کشورهای کم توسعه یافته) معرفی کرده است. تخصص متنوع ما فراتر از استقرار برای ارائه خدمات عملیاتی ، نگهداری ، پشتیبانی و برون سپاری مشاغل است. متخصصان فناوری ما سالها تجربه ارائه راه حل های موفق در بسترهای مختلف را دارند.وب و مــوبایل

طراحی وب سایت و پورتال...

مدیریت ارتباط با مشتریان

کلوپ مشتریان با امکانات صدای مشتری...

هوش تجاری و داده پژوهی

طراحی و پیاده سازی انبارداده...

مدیریت فرآیندهای سازمانی

کنترل پیاده سازی نیازمندی های محصولات

داستان به وجود آمدن ایدو

سه مهندس نرم افزار جوان در آرزوی کارآفرین شدن بودند. برنامه ریزی ، اجرا ، توسعه ، پرورش و مدیریت 5 عامل کلیدی بودند که این رویا را به حقیقت می پیوندد. در سال 1391 برادر دوم آنها به عنوان طراح خلاق به شرکت پیوست که باعث پویایی بیشتر شرکت شد. اگرچه ایدو سفر خود را در سال 1391 با سه بنیانگذار مهران،مجید و مهدی آغاز کرد ، اما تاسیس به عنوان یک شرکت محدود 3 سال سخت طول می کشد. در حال حاضر ، در سال 1400 ، ایدو بیش از 45 نفر از اعضای تیم دارد که صدها پروژه را با موفقیت انجام داده اند. اخیراً ایدو یک بخش دانشگاهی راه اندازی کرده است که در آن ایدو انواع مختلفی از دوره های حرفه ای It و نرم افزار را ارائه می دهد.

ارائه رضایت کامل مشتری

مشتریان ما می توانند پیوندهای مستقیم وب سایت خود را درست پس از اتمام پروژه با تسهیلات داده ایمن میزبانی کنند. کار با کیفیت ما نیازهای مشاغل مورد نیاز را تأمین می کند که رویکرد برنامه اول را با شهرت برجسته در بازار محلی و بین المللی انتخاب می کنند.

ماموریت

ما مأموريت خود را برتري در ارائه خدمات و مشاوره فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانيم. از اين رو، شرکت ایدو خود را متعهد مي داند تا با استفاده از نيروهاي مجرب، متخصص و کارآزموده کليه خدمات خود را در بالاترين سطح ممکن و با بهترين کيفيت که منجر به رضايت مشتريان شود، ارائه نمايد و به منظور تحقق اين امر از تمام ظرفيت ها و پتانسيل هاي ممکن خود استفاده مي نمايد.

چشم انداز

شرکت ایدو به عنوان مجموعه اي توانمند و پيشرو در حوزه هاي خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات و با تکيه بر دانش و تخصص توان کارشناسي خود ، پا به عرصه فعاليت نهاد تا بتواند با سرلوحه قراردادن “رقابت سالم”، “مشتري مداري” و “تحول و نوآوري” خدمات ارزنده اي را به مشتريان خود ارائه نمايد.

کار گروه فناوری اطلاعات ایدو