محصولات ایدو محدودیت زمانی نداشته و حتی با تعویض هاست و سرور نیز کد فعال‌سازی اولیه معتبر خواهد بود.
قفل نرم افزاری. به این صورت که شما مشخصه رایانه ای که نرم افزار به شما می دهد را در ثبت سفارش می نویسید و ما بر اساس آن شماره، کد راه اندازی را تولید و برای شما ارسال می کنیم.
کد فعال سازی شما به صورت ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود.
در صورتی که سفارش شما در ساعات اداری و یا قبل از ساعت ۱۶ ثبت شود، همان روز کد راه اندازی را دریافت خواهید کرد، در غیر این صورت، روز بعد (در صورت تعطیل نبودن) دریافت خواهید کرد.
بله، از زمانی که شما نرم افزار را خریداری می کنید می توانید از مزایای پشتیبانی برنامه استفاده کنید.
نرم افزار کاملا تست شده و در طی مدت ۳ سال از ارائه آن دارای مشکل خاصی نمی باشد. اما در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید به صورت رایگان از پشتیبانی شرکت استفاده نمایید.
خیر، حریم شخصی کاربران برای ما بسیار مهم بوده و بجز واحد فروش هیچ شخص دیگری حتی به آدرس ایمیل شما هم دسترسی ندارند. اطلاعات شما کاملا کد شده و در امنیت کامل می باشند.
در صورتی که نرم افزار را خریداری کرده باشید یک پیامک برای تلفن همراه شما ارسال خواهد شد. در صورتی که به هنگام اجرای برنامه به اینترنت متصل باشید، در صورت ارائه نسخه جدیدی از برنامه نرم افزار به صورت خودکار به شما اطلاع خواهد داد.
بله، فقط محل نصب هر کدام از برنامه ها باید متفاوت باشد.
بله ، تمام نرم افزار شرکت ایدو همه در تحت وب می باشند و قابل اجرا روی تمام شبکه های موجود می باشد
از آنجا که محصولات نرم افزاری ما دارای آموزش مصور و تصویری هستند، کاربران غیر حرفه ای نیز میتوانند به راحتی هر نرم افزار را نصب و راه اندازی کنند. همچنین همراه نرم افزار راهنمای نصب و استفاده کاملا تصویری قرار داده شده . اما در صورت نیاز، این کار توسط کارشناسان ما امکان پذیر است.
بله ، مطابق نرم افزار ارائه شده دستورات لازم جهت بهینه و یا آماده سازی زیر ساخت نرم افزار فراهم خواهد شد
قبل از خرید، نسخه نمایشی را دانلود و آنرا برروی کامپیوتر خود نصب نمایید. سپس به صورت زیر اقدام به خرید نرم افزار نمایید.
خیر. هر زیر سیستم را می توان به شکل جداگانه خریداری نمود ولی در صورت خرید دو یا چند زیر سیستم یکپارچگی بین نرم افزار وجود خواهد داشت.
خیر . باتوجه به طراحی نرم افزار و نیز ساختار مدرن آن، محدودیتی در تعداد کاربران وجود ندارد.
بله . کلیه سطوح کدینگ قابلیت انعطاف و تغییر را به هر شکل وجود دارد